טיפול במוסך

לתאום טיפול יש למלא הטופס הבא ונציגנו יחזור אליך בהקדםמרכז השירות הארצי של עופר אבניר החל להפעיל בימים אלה מערכת מחשוב חדשה. המערכת מאפשרת ללקוחות המוסך להישאר מעודכנים ולדעת בכל רגע נתון על קצב התקדמות העבודה על הקטנוע /אופנוע שלהם מהטלפון הנייד..

כיצד זה עובד ?

לאחר קליטת האופנוע למוסך,מקבל הלקוח כרטיס עם מספר טלפון וברקוד. האופנוע נרשם במערכת ומאותו רגע, העובד מדווח על כל התקדמות בתהליך. הדיווחים נרשמים במערכת והלקוח יכול בכל שלב לבדוק את סטאטוס ההתקדמות על ידי שליחת הודעת טקסט. בסיום הטיפול תישלח הודעת טקסט המודיעה על סיום העבודה . כמו כן במידה והמוסך זקוק לאישור כלשהו מהלקוח להמשך עבודה תישלח הודעת אס אם אס המבקשת מהלקוח ליצור קשר עם המוסך.
בעלי סמארטפונים

יוכלו לסרוק ברקוד מתוך כרטיס שיקבלו במוסך ולהגיע ישירות לאתר שבו יוכלו להקיש מספר רישוי או טלפון ולקבל מייד על גבי הצג את מצב התקדמות העבודה.לקוחות המעדיפים בכל זאת לברר סטאטוס טלפונית, יוכלו לקבל ממשרד המוסך תשובה מהירה יותר על מצב התקדמות העבודה.
אנו מאמינים שהשרות החדש ישפר באופן משמעותי את התקשורת היומיומית עם לקוחות המוסך ויהווה צעד משמעותי בשיפור השרות ללקוחותיה.